Filtruj

Praca Operator Maszyn Obrobki Drewna - Oborniki

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA

CLAUDIE DESIGN SP. Z O.O. SP. K.CLAUDIE DESIGN SP. Z O.O. SP. K.
Oborniki Śląskie

Zakres obowiązków: obsługa maszyn stolarskich i narzędzi, realizacja zleceń produkcyjnych, obróbka drewna, przestrzeganie przepisów BHP, inne prace związane z produkcją Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - obsługa elektronarzędzi...

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn do obróbki drewna

Claudie design - wiodący producent mebli tapicerowanych, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko Operator maszyn do obróbki drewna. Wymagania: obsługa maszyn stolarskich i narzędzi realizacja zleceń produkcyjnych obróbka drewna przestrzeganie przepisów BHP inne prace związane z produkcją ...

02.07.202402.07.2024