Filtruj

Praca Operator Maszyn Pakujacych - Mława

1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyny pakującej Mława

GRUPA DWORAKOWSKI - MADEJ WRÓBEL , PEKLIMARGRUPA DWORAKOWSKI - MADEJ WRÓBEL , PEKLIMAR
Mława

Madej Wróbel Sp. z o.o. Stawiamy na zapewnienie najwyższej jakości wyrobów mięsno - wędliniarskich poprzez ciągły rozwój pracowników i procesów technologicznych. Dołącz do zespołu!!! Rozwijaj swój potencjał!!! Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji - operator mieszałki...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYNY PAKUJĄCEJ

nowa oferta
MADEJ WRÓBEL MARKETING SP. Z O.O.MADEJ WRÓBEL MARKETING SP. Z O.O.
Uniszki-Cegielnia

Informacje podstawowe Miejsce pracy: 06-500 Uniszki-Cegielnia 16A, powiat: mławski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Sprawdzenie stanu technicznego maszyny.- Właściwe ustawienie parametrów pakowania( w zależności od użytej formy, rodzaju opakowania),- Stała kontrola jakości pakowania,- Utrzymanie...

31.05.202431.05.2024

MADEJ WRÓBEL SP. Z O.O.MADEJ WRÓBEL SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Sprawdzenie stanu technicznego maszyny. - Właściwe ustawienie parametrów pakowania( w zależności od użytej formy, rodzaju opakowania), - Stała kontrola jakości pakowania, - Utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy, Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe książeczk...

27.05.202427.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0265 s