Filtruj

Praca Operator Maszyn Produkcyjnych - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI

nowa oferta
COLOURS FACTORY SP. Z O.O.COLOURS FACTORY SP. Z O.O.
Piła

Zakres obowiązków: Wsparcie operatorów w procesie produkcyjnych, realizacja produkcji zgodnie z instrukcją i przedstawionym planem, bieżące kontrolowanie jakości wyrobu gotowego, zachowanie wysokich standardów jakościowych i efektywnościowych, kontrola stanu technicznego maszyn niezwłoczne zgłaszan...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYNY CNC

HJORT KNUDSEN POLEN SP. Z O.O.HJORT KNUDSEN POLEN SP. Z O.O.
Wysoczka Koło Piły

Zakres obowiązków: obsługa maszyn sterowanych numerycznie, nadzór nad procesem pracy maszyny, wykonywanie operacji produkcyjnych zgodnie z normami ilościowymi i jakościowymi, praca z dokumentacja techniczną. Wymagania: wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera, zdolności manualne, systematy...

22.05.202422.05.2024

Pracownik Produkcji- Chodzież Podanin do 5500 netto !

nowa oferta
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICEAGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE
Podanin

Opis stanowiskaAktualnie dla naszego klienta, specjalizującego się w produkcji opakowań foliowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji- pomocnik / Podanin Klient o ugruntowanej pozycji na rynku opakowań foliowych z nowoczesnym parkiem maszynowym, które zatrudnia ponad 120 osób. Od p...