Filtruj

Praca Operator Maszyn Produkcyjnych - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji/Operator maszyn/Niemcy

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Rzeszów

Do Twoich obowiązków będzie należało: wstawianie części/materiałów w maszynach w celu konfiguracji, uruchamianie i monitorowanie włączonego pojazdu/maszyny, usuwanie awarii poprzez proste czynności ręczne, różne czynności produkcyjne. Oczekujemy: doświadczenia na produkcji, czynnego prawa jazdy oraz...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Operator maszyn CNC | 3 zmiany | Premia

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Kańczuga

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola wskazań urządzeń produkcyjnych, przyrządów kontrolno-pomiarowych lub produkcyjnych Ocena jakościowa i pomiary wykonanych produktów Bieżąca konserwacja i kontrola sprawności narzędzi Wymagania: Mile widziane min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym ...

11.05.202411.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn CNC

nowa oferta
Kańczuga

..Oferujemy: Zatrudnienie bezpośrednio do Klienta, Premie miesięczne, Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Pakiet benefitów: dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, opieka medyczna, dopłata do transportu w postaci karty paliwowej, Dodatkowe świadczenia : bony świąteczne, dopłaty do...

10.05.202410.05.2024