Filtruj

Praca Operator Maszyn Produkcyjnych - Ziębice

1-2 z 2 ofert pracy

Operator maszyn produkcyjnych | Transport pracowniczy | Premia

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Ziębice

Twój zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych Tworzenie dokumentacji produkcyjnej Dbanie o przestrzeganie zasad BHP Nasze wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Podstawowa umiejętność obsługi komputera Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym To oferujemy...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wsparcia produkcji (bez doświadczenia)

nowa oferta
AAS RECRUITMENT SP. Z O.O.AAS RECRUITMENT SP. Z O.O.
Strzelin

Do wsparcia produkcji na terenie prężnie rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów zainteresowanych współpracą od zaraz. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki zmianowe, frekwencyjne, produkcyjne System zmianowy- Gwarantowany transport pracowniczy z: Oławy, Strz...

04.05.202404.05.2024