Filtruj

Praca Operator Maszyn Sterowanych - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Operator obrabiarek CNC - SINUMERIK

GEMAGEMA
Kielce

Opis GEMA sp. z o.o. to działający od ponad 30 lat producent maszyn do pakowania ładunków paletowych – półautomatycznych i automatycznych linii pakowania końcowego z wykorzystaniem robotów. Jest liderem w tej branży na polskim rynku i eksporterem. Stanowisko: OPERATOR FREZAREK/TOKAREK CNC ZAKRES Z...

26.04.202426.04.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE CNC- KIELCE

EXBUD KONSTRUKCJE SP. Z O.O.EXBUD KONSTRUKCJE SP. Z O.O.
Kielce

Zakres obowiązków: według stanowiska Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Zakres obowiązków:Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (wiertarki; piło-wiertarki lub wypalarki plazmowej). Obsługa piły taśmowej. Pracodawca zapewnia; stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę...

02.04.202402.04.2024

Operator maszyn i sprzętu torowego (bez doświadczenia)

SKANSKA S. A.SKANSKA S. A.
Kielce

Spółka budowlana Skanska SA będąca generalnym wykonawcą m.in inwestycji z zakresu inżynierii lądowej (drogi, mosty, koleje) poszukuje pracownika do obsługi maszyn kolejowych (m.in. podbijarki torowe, podbijarki szlakowe) do uzupełnienia składu naszej brygady z terenu województwa świętokrzyskiego. P...

08.11.202308.11.2023