Filtruj

Praca Operator Maszyn Sterowanych - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR OBRABIAREK CNC

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Mielec

Numer oferty: StPr/24/0768Obowiązki:Wykonanie detali zgodnie z procesem. Obsługa systemu sterowania. Ustawianie narzędzi i punktów bazowych. Prowadzenie wymaganej dokumentacji procesu.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:brak wymagań dot. wykszta...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

GARDNER AEROSPACE MIELEC SP. Z O.O.GARDNER AEROSPACE MIELEC SP. Z O.O.
Mielec

Zakres obowiązków: Wykonanie detali zgodnie z procesem. Obsługa systemu sterowania. Ustawianie narzędzi i punktów bazowych. Prowadzenie wymaganej dokumentacji procesu. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe brak wymagań dot. wykształcenia, Wymagania: Doświadczenie w pracy...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Maszyny Szlifujacej

nowa oferta
I.K. HOFMANN GMBHI.K. HOFMANN GMBH
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyny, sterowania, narzędzi Czytanie rysunków technicznych Praca zgodnie z planem produkcji i testów Niezależne dostosowanie maszyny do różnych materiałów Niezależna konfiguracja/wymiana części zużywających się Czyszczenie, konserwacja i drobne prace konserwacyjne (listy...

07.05.202407.05.2024