Filtruj

Praca Operator Maszyn Wtryskowych

1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyn produkcyjnych | Benefity + premie

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Strzelce Opolskie

Zadania: Sterowanie maszynami i urządzeniami produkcyjnymi: Uruchomianie, obsługa i monitorowanie maszyn i urządzeń zgodnie z procedurami bezpieczeństwa i instrukcjami technicznymi.. Nadzór nad jakością i produkcją: Kontrola jakości produktów na wszystkich etapach procesu produkcyjnego Zapewnienie z...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR WTRYSKARKI

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bielice

Numer oferty: StPr/24/0531Obowiązki:Obsługa maszyny wtryskowej.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Oczekiwania pracodawcy: chęci do pracy. Miejsce pracy: 13-340 Bielice 21, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o prac...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Koordynator/Lider Działu Wtrysku - rekrutacja online

nowa oferta
HRK S. A.HRK S. A.
Dzierżoniów

HRK S.A. dla swojego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora Działu Wtrysku. Koordynator/Lider Działu Wtrysku Miejsce pracy: Dzierżoniów Zadania: Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych Obsługa oraz programowanie maszyn wtryskowych wg stosowanej techn...

22.05.202422.05.2024