Filtruj

Praca Operator Minikoparki - Sędziszów Małopolski

1-2 z 2 ofert pracy

Operator koparki / minikoparki - Prace przy światłowodach

ALEKSANDRAALEKSANDRA
Sędziszów Małopolski

Firma zajmująca się branżą teletechniczną i światłowodową poszukuję operatora koparki / minikoparki. Praca od poniedziałku do piątku. Od pracowników oczekujemy: - zaangażowania - dyspozycyjności - chęci do pracy - uprawnień - prawa jazdy kat.B (mile widziane B+E) Oferujemy: - zatrudnienie w...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator minikoparki z kat. B + E

MULTINET 24 SP. Z O.O.MULTINET 24 SP. Z O.O.
Dębica

Zakres obowiązków:- praca na minikoparce oraz koparce łańcuchowej- budowa rurociągów światłowodowych- obsługa maszyn budowlanych oraz elektronarzędziWymagania:- prawo jazdy kat B + E- uprawnienia operatora koparkiMile widziane:- umiejętność odtwarzania nawierzchni (np. kostka brukowa)Oferujemy:- sta...

10.05.202410.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0213 s