Filtruj

Praca Operator Obrabiarek Skrawajacych - Głuchowo

1-3 z 3 ofert pracy

Operator CNC

RL CNC OBRÓBKA SKRAWANIEM, WRÓBEL, MICHALAK SP. J.RL CNC OBRÓBKA SKRAWANIEM, WRÓBEL, MICHALAK SP. J.
Głuchowo

Operator CNC Twój zakres obowiązków obsługa maszyn sterowanych numerycznie pomiar wykonanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych wykonywanie detali – produkcja jednostkowa Nasze wymagania umiejętność czytania rysunku technicznego znajomość sterowania typu Heidenhain- frezerzy, Mazatrol - tokarze...

12.07.202412.07.2024

Spawacz Mig/Mag/Tig + operator CNC - Holandia

MONIKAMONIKA
Poznań

Obowiązki Spawacza Spawanie konstrukcji stalowych (MIG/MAG/TIG). Przygotowanie elementów do spawania (cięcie, wiercenie, szlifowanie). Czytanie i interpretacja rysunku technicznego. Obsługa maszyn i urządzeń spawalniczych (szlifierki, palniki, elektronarzędzia). Praca zgodnie z dokumentacją tec...

13.08.202413.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR/NASTAWIACZ MASZYN CNC

HANROL CZEMPIŃ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE SP. Z O.O.HANROL CZEMPIŃ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE SP. Z O.O.
Czempiń

Zakres obowiązków: • Obsługa maszyn CNC, w tym pisanie programów i dobór parametrów skrawania. • Programowanie obrabiarek CNC oraz wprowadzanie korekt w programach. • Kontrola jakości wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, itp.). • Bieżąca konserwacja maszyn i nar...

15.07.202415.07.2024