Filtruj

Praca Operator Obrabiarek Skrawajacych - Stalowa Wola

1-2 z 2 ofert pracy

Operator Maszyn CNC Thoni Alutec w Stalowej Woli

nowa oferta
THONI ALUTECTHONI ALUTEC
Stalowa Wola

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1800 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium. Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.Do naszeg...

13.06.202413.06.2024

OPERATOR MASZYN CNC

nowa oferta
THONI ALUTEC SP. Z O.O.THONI ALUTEC SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: - Obsługa obrabiarek CNC, - przestrzeganie norm jakościowych, - optymalizacja procesów produkcyjnych, - wymiana oraz odpowiedni pomiar narzędzi skrawających podczas trwania procesu obróbki mechanicznej. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagane predyspozyc...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0537 s