Filtruj

Praca Operator Obrabiarek - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

KIELECKA FABRYKA POMP BIAŁOGON S. A.KIELECKA FABRYKA POMP BIAŁOGON S. A.
Kielce

Zakres obowiązków: Obsługuje i nadzoruje uniwersalne, półautomatyczne i automatyczne obrabiarki skrawające; przygotowuje stanowisko pracy, ustawia parametry i nadzoruje pracę obrabiarek; czyści i konserwuje obsługiwane maszyny, urządzenia i przyrządy. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe ...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR OBRABIAREK CNC

Kielce

Zakres obowiązków: Obsługuje i konserwuje obrabiarki sterowane numerycznie, ustawia narzędzia w głowicy, nadzoruje pracę narzędzi zamocowanych w głowicy, posługuje się tablicami pasowań i narzędziami kontrolno-pomiarowymi. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Praca w gdzinach 6.30-14.30...

Operator obrabiarek CNC - SINUMERIK

GEMAGEMA
Kielce

Opis GEMA sp. z o.o. to działający od ponad 30 lat producent maszyn do pakowania ładunków paletowych – półautomatycznych i automatycznych linii pakowania końcowego z wykorzystaniem robotów. Jest liderem w tej branży na polskim rynku i eksporterem. Stanowisko: OPERATOR FREZAREK/TOKAREK CNC ZAKRES Z...

26.04.202426.04.2024
od 7000 zł