Filtruj

Praca Operator Obrabiarek - Lubawa

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR OBRABIAREK CNC - Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lubawa

Numer oferty: StPr/24/1041Obowiązki:Obsługa maszyn CNC - obróbka szkłaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: Unii Europejskiej 4, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób apl...

06.05.202406.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA SZKŁOMAL PIOTR TRUSZCZYŃSKIFIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA SZKŁOMAL PIOTR TRUSZCZYŃSKI
Lubawa

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn CNC - obróbka szkła Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn cnc możliwość przyuczenia

TOTAL GLASS - PROFESJONALNE NARZĘDZIA ORAZ MASZYNY SZKLARSKIE.TOTAL GLASS - PROFESJONALNE NARZĘDZIA ORAZ MASZYNY SZKLARSKIE.
Byszwałd

Poszukujemy operatora / operatora obrabiarek z doświadczeniem lub do przyuczenia. Nasze oczekiwania: znajomość rysunku podstawy technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, miara itp., motywacja do nauki nowych umiejętności, umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielny...

29.04.202429.04.2024
od 4500 zł