Filtruj

Praca Operator Oczyszczalni

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

MISTRZ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

nowa oferta
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.
Lubin

Zakres obowiązków: Nadzór nad procesem technologicznym oczyszczania ścieków oraz pracownikami (operatorami) oczyszczalni, prowadzenie dokumentów związanych z pracą oczyszczalni. Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) 1) Wykształcenie wyższe kierunkowe inżynieria środowiska, ochr...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

brukarz, prace ziemne, operator sprzętu budowlanego, pracownik fizyczn

nowa oferta
PRZEMYSŁAWPRZEMYSŁAW
Słomniki

Szukam osoby do prac budowlanych. Wykonujemy: kostka brukowa wykopy obsługa maszyn budowlanych (minikoparka, koparko-ładowarka, wozidło itp) koszenie traw, wycinka krzaków, wycinka drzew drenaże, zakładanie szamb i oczyszczalni ścieków, kanalizacji mycie kostki brukowej, prace porządkowe na dz...

od 4000 zł

OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO KONIAREK ANDRZEJ KONIAREKZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO KONIAREK ANDRZEJ KONIAREK
Kozia Góra

Zakres obowiązków: obsługa urządzeń do oczyszczania ścieków, obserwacja pracy urządzeń instalacji obiektów, kontrola i odczytywanie wyników z urządzeń pomiarowych Wymagania: wykształcenie - podstawowe badania do celów sanitarno - epidemiologicznych...

20.05.202420.05.2024