Filtruj

Praca Operator Plotera Laserowego

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Operator maszyny CNC – Frezer, Tokarz

NEW CUT BOGDAN KONDRACKINEW CUT BOGDAN KONDRACKI
Warszawa

Firma New Cut zajmuje się kompleksową realizacją zleceń w oparciu o dostarczoną przez klienta dokumentację techniczną. Na terenie zakładu posiadamy lasery płaskie do cięcia blach, lasery co cięcia rur i profili, prasy krawędziowe, tokarkę CNC, frezarkę CNC, ploter frezujący, spawalnię, roboty spawal...

07.05.202407.05.2024

Operator lasera/plotera frezującego CNC

MARIAMARIA
Nowy Krępiec

Poszukujemy pracownika do obsługi lasera/plotera frezującego CNC. Wymagane minimalna znajomość programu Adobe Illustrator zdolności manualne dokładność przy wykonywaniu swoich obowiązków znajomość obsługi komputera prawo jazdy kat. B chęć uczenia się i rozwoju Wynagrodzenie adekwatne do posi...

30.04.202430.04.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR WYCINAREK LASEROWYCH

IRGA KLAWIATURY SP. Z O.O.IRGA KLAWIATURY SP. Z O.O.
Kraków

Zakres obowiązków: Wycinanie detali z tworzyw sztucznych na laserowych ploterach grawerująco-wycinających, kontrola jakości wykonanych prac. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Operator urządzeń znakujących uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - umiejętność czytania rysunku ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0221 s