Filtruj

Praca Operator Podnosnika Koszowego - Zielonka

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA , OPERATOR PODNOŚNIKA KOSZOWEGO

CHĄCHIRA - LIFT LESZEK CHĄCHIRACHĄCHIRA - LIFT LESZEK CHĄCHIRA
Zielonka

Zakres obowiązków: - obsługa podnośnika koszowego do prac np. oświetlenie, obróbki blacharskie , konstrukcje stalowe Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B uprawnienie - Prawo jazdy kat. C umiejętność - komunikatywność Mile widziane doświadczenie zawodowe...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Podnośnika koszowego, Kategoria C

AGNIESZKAAGNIESZKA
Zielonka

Firma z wieloletnim doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycją na rynku zatrudni operatora podnośników koszowych. Praca na terenie Warszawy i okolicach Nasze wymagania: -Prawo jazdy kat.C -Uprawnienia na podnośniki UDT -Dyspozycyjność -zaangażowanie w pracę, dbałość o sprzęt Zakres obowiązków: ...

23.04.202423.04.2024
od 4500 zł

Kierowca, operator podnośnika koszowego

DANIELDANIEL
Bronisze

Kierowca - operator podnośnika koszowego Poszukujemy kierowcy podnośnika koszowego Wymagania: \t \t•\tprawojazdy kat. B,C \t•\tdyspozycyjność, uczciwość, punktualność, Brak leku wysokości Możliwość przyuczenia...

20.07.202320.07.2023
od 25 zł