Filtruj

Praca Operator Pompy Do Betonu - Borzęcin

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR POMPY DO BETONU

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MIRUNA S. C.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MIRUNA S. C.
Borzęcin

Zakres obowiązków: Obsługa pomp do mieszanek betonowych, załadunek, dowóz i rozładunek masy betonowej na budowach, dbanie o stan techniczny pojazdu, kierowanie samochodem ciężarowym. Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C Mile idziane uprawnieni...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca pojazdu ciężarowego - operator pompy do betonu

BIURO FIRMYBIURO FIRMY
Tarczyn

Firma B.T. Beton , czołowy dostawca materiałów betonowych w rejonie powiatu Piaseczyńskiego, Grójeckiego i Grodziskiego, poszukuje: kierowcy pojazdu ciężarowego - operatora pompy do betonu. Zakres zadań : Realizacja dostaw materiału w obrębie 50 kilometrów dookoła siedziby, transport betonu pomp...

29.05.202429.05.2024
od 8000 zł