Filtruj

Praca Operator Pras Hydraulicznych - Łodygowice

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik produkcji- operator pras hydraulicznych i innych urządzeń

PRACAPRACA
Łodygowice

Firma produkcyjna Adamus Metalforming sp. z o. o. specjalizująca się w tłoczeniu metali zatrudni pracowników do obsługi pras hydraulicznych oraz innych urządzeń produkcyjnych. Wymagania: Umiejętność czytania rysunków technicznych Obsługa narzędzi pomiarowych Umiejętność pracy w zespole Dobra ...

22.01.202422.01.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

STOLARZ - OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

KRZYSZTOF PACYGA PACYGA IMPORT - EXPORTKRZYSZTOF PACYGA PACYGA IMPORT - EXPORT
Kuków

Zakres obowiązków: Praca polega na obsłudze maszyn obrabiających drewno takich jak: strugarki, linia do łączenia na długości drewna, prasa hydrauliczna, frezarki, wiertarki, formatyzerki, czopiarki, szlifierki, automatyczne centra obróbcze, prasy pneumatyczne, tokarki, linie lakiernicze oraz na mont...

26.04.202426.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0171 s