Filtruj

Praca Operator Pras Hydraulicznych - Nowa Sól

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR PRAS HYDRAULICZNYCH I MASZYN BLACHARSKICH

Nowa Sól

Zakres obowiązków: Składanie elementów blacharskich. Lutowanie elementów blacharskich. Obsługa maszyn m.in. zaginarki automatycznej, przewijarki do blachy - bulimo, maszyny do rynien, lutownicy ręcznej itp. Praca stojąca wymagająca przenoszenia ciężkich detali (praca ciężka). Wymagania: wykształcen...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator plotera CNC - produkcja systemów akustycznych z filcu PET

FILZBEEFILZBEE
Nowa Sól

Dołącz do filzBee! Jesteśmy innowacyjnym producentem systemów akustycznych z filcu PET, stale poszerzającym horyzonty technologiczne i projektowe. Zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań dla biur, przestrzeni komercyjnych i projektów interior fit-out. Nasza firma rozwija się dynamicznie...

21.06.202421.06.2024
od 6200 zł