Filtruj

Praca Operator Prasy Krawedziowej Cnc - Tuchomie

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ CNC

KONSMET SP. Z O.O.KONSMET SP. Z O.O.
Tuchomie

Zakres obowiązków: - obsługa prasy krawędziowej CNC - ustawianie maszyny/wprowadzanie korekt - wykonywanie prac w zakresie gięcia blach - umijętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi - dobieranie odpowiednich narzędzi - doświadczenie na podobnym stanowisku - samokontrola jakości wykonywanych ...

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator prasy krawędziowej CNC

nowa oferta
TECHVISIE B.V.TECHVISIE B.V.
Holandia

• samodzielne programowanie prasy krawędziowej zgodnie z dokumentacją rysunkowa lub dla mniej doświadczonych możliwość przyuczenia• wykonywanie operacji gięcia na prasie krawędziowej• samodzielne montowanie i demontowanie narzędzi do gięcia (stemple, matryce)• wprowadzanie korekt wymiarowych na pulp...

13.09.202413.09.2024