Filtruj

Praca Operator Prasy Krawedziowej - Bonin

1-2 z 2 ofert pracy

Operator prasy krawędziowej

Bonin

Zakres obowiązków: -Wykonywanie operacji , ciecia na próbie krawędziowej -kontrola wykonywanych elementów nadzór nad procesem System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwat...

05.04.202405.04.2024
od 4850 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ

ZAKŁAD MECHANICZNY METALTECH SP. Z O.O.ZAKŁAD MECHANICZNY METALTECH SP. Z O.O.
Mirosławiec

Zakres obowiązków: - Znajomość rysunku technicznego - Wykształcenie zawodowe lub techniczne - Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej - Umiejętność pracy w zespole - Dbałość o powierzony sprzęt - Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań - Otwartość na rozwój zawodowy -...

19.04.202419.04.2024