Filtruj

Praca Operator Prasy Krawedziowej - Cieszyn

1-2 z 2 ofert pracy

Frezer, Szlifierz, Operator prasy krawędziowej, laseru

JOB-PROJECTJOB-PROJECT
Cieszyn

Job-Project ( nr. KRAZ 18674) poszukuje dla swoich Klientów, międzynarodowych firm produkcyjnych w Polsce i Czechach Kandydatów/ki na stanowiska związane z obróbką metalu:FREZER , TOKARZ, ŚLUSARZ, SZLIFIERZ, SPAWACZ OBSŁUGA PRAS, LASERÓWZatrudnienie bezpośrednio u pracodawców w Czechach lub Polsce !...

19.02.202419.02.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI (OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ)

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Dzięgielów

Zakres obowiązków: *dobieranie odpowiednich narzędzi, materiałów oraz kontrolowanie pracy maszyn i jakości wykonywanych detali * ocenianie efektów pracy i dokonywanie ewentualnych poprawek * dbanie o odpowiedni stan techniczny maszyn Wymagania: wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe staż pr...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0217 s