Filtruj

Praca Operator Prasy Krawedziowej - Nieborowo

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ - praca od zaraz (I zmiana)

STAHL SYSTEMSTAHL SYSTEM
Borowa

Firma produkcyjno - handlowa STAHL SYSTEM znajdująca się w Sadkowej Górze (20km od Mielca) poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJFirma od 18 lat działa w branży kominkowej. Dynamiczny rozwój zawdzięcza profesjonalnemu podejściu do klienta oraz własnej produkcji. ...

21.03.202421.03.2024

Operator Lasera – Plazmy – Prasy Krawędziowej CNC

nowa oferta
PROVSOLAR 2 KOPIJA BOGUSŁAWPROVSOLAR 2 KOPIJA BOGUSŁAW
Chwarstnica

Obowiązki: Obsługa maszyn produkcyjnych laser cnc, plazma cnc, prasa krawędziowa. Kontrola jakości produktu. Prace porządkowe i serwisowe. Realizacja zleceń produkcyjnych. Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Praca zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi. Obsługa narzędzi p...

15.06.202415.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0197 s