Filtruj

Praca Operator Produkcji - Chmiel

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chmielów

Numer oferty: StPr/24/0657Obowiązki:- transport komponentów i gotowego produktu przy produkcji i magazynowaniu szyb samochodowych,- załadunek aut dostawczychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweZawód:Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 0, miesiące...

14.06.202414.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SEITO LOGISTICS SP. Z O.O.SEITO LOGISTICS SP. Z O.O.
Chmielów

Zakres obowiązków: - transport komponentów i gotowego produktu przy produkcji i magazynowaniu szyb samochodowych, - załadunek aut dostawczych Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 3 pracodawca umożliwa ...

Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Wózka Widłowego Chmielów - od września!

AGNIESZKAAGNIESZKA
Chmielów

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, które...

07.06.202407.06.2024