Filtruj

Praca Operator Produkcji - Grąbiec

1-3 z 3 ofert pracy

Operator pras / pracownik fizyczny

nowa oferta
PLETTAC DISTRIBUTION SP. Z O.O.PLETTAC DISTRIBUTION SP. Z O.O.
Grabów Nad Prosną

Plettac Distribution specjalizuje się w produkcji i sprzedaży rusztowań fasadowych, modułowych i jezdnych, zgodnych z systemami dominującymi na całym świecie. Zakład produkcyjny w Polsce oraz systemy rusztowań posiadają pełną, wymaganą certyfikację. W związku z rozwojem firmy i rozbudową zakładu pr...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca produkcja tokarz , spawacz , operator pił taśmowych pras

nowa oferta
DAMIANDAMIAN
Grabów nad Pilicą

Firma Prasmet Sp.j. zatrudni : spawacz mag operator pras hydraulicznych mimośrodowych , pił taśmowych tokarz cnc/konwencjonalny wynagrodzenie podwyższane za względu na umiejętności oraz zaangażowanie . Praca od poniedziałku do piątku 6-15 Praca w miejscowości Moniochy Wymagania: - umiejętnoś...

14.05.202414.05.2024

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z METALU

Poniatowo

Zakres obowiązków: 1. Przygotowywanie surowców oraz maszyny do pracy. 2. Praca z wykorzystaniem zakupionej maszyny. 3. Ocena jakości powstałych wyrobów metalowych. 4. Kontrola pracy maszyny i jej stanu technicznego - dbałość o utrzymanie jej w należytym stanie. 5. Organizowanie swojego stanowiska p...

13.05.202413.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0314 s