Filtruj

Praca Operator Produkcji - Grudziądz

1-3 z 3 ofert pracy

Produkcja nadruków, operator maszyn dtf

KONTAKTPLEXIDOKONTAKTPLEXIDO
Grudziądz

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko Operator maszyny wykonującej nadruk (dtf) na odzieży oraz innych materiałach. Zapewnimy pełne przeszkolenie na stanowisku pracy. Na czym polega praca w naszej Pracowni Nadruków? Przygotowujemy odzież do nadruku Wycinamy i obrabiamy ...

29.05.202429.05.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Niemcy | Operator wózka widłowego czołowego

OTTO WORK FORCE RECRUITMENTOTTO WORK FORCE RECRUITMENT
Grudziądz

Lokalizacja: Falkensee Masz uprawnienia UDT (choćby polskie)? Zacznij pracę w centrum logistycznym naszego klienta. Firma, w której rozpoczniesz pracę zajmuje się produkcją części samochodowych i silników oraz ich całościową logistyką – dystrybucją, magazynowaniem, przepakowywaniem i transportem.To ...

27.05.202427.05.2024

Operator maszyny do cięcia folii - Bobiniarz

nowa oferta
VAMBRESIA FABRYKA OPAKOWAŃVAMBRESIA FABRYKA OPAKOWAŃ
Wąbrzeźno

Obowiązki: Obsługa maszyny bobinującej (cięcie folii). Nadzór nad procesem cięcia. Bieżąca kontrola jakości wykonywanej produkcji. Wypełnianie obowiązującej na stanowisku dokumentacji produkcyjnej. Dbałość o utrzymanie porządku i czystości maszyny oraz stanowiska pracy. Wymagania: Dokładność,...

31.05.202431.05.2024
od 4242 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0360 s