Filtruj

Praca Operator Produkcji - Kluczbork

1-2 z 2 ofert pracy

Operator suwnicy/produkcja

JOBZONE NORGE ASJOBZONE NORGE AS
Kluczbork

W Jobzone Norge AS posiadamy wizję bycia najlepszym pracodawcą w naszej branży w Norwegii. Oferujemy naszym pracownikom stałą umowę o pracę, konkurencyjne oraz uczciwe wynagrodzenie. W Jobzone Norge AS otrzymujesz stałą osobę kontaktową, która wspiera oraz doradza Ci na każdym etapie zatrudnienia. W...

12.05.202412.05.2024

PRACOWNIK TARTAKU

nowa oferta
ZAKŁAD TRANSPORTOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNY POLIM-RAD ZBIGNIEW RADZIOCHZAKŁAD TRANSPORTOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNY POLIM-RAD ZBIGNIEW RADZIOCH
Bodzanowice

Zakres obowiązków: Praca wykonywana jest na maszynach tartacznych jako operator lub pomocnik przy produkcji palet drewnianych. Możliwa praca na zbijaniu elementów drewnianych w gotowe palety. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmi...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0358 s