Filtruj

Praca Operator Produkcji - Rypin

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI KONCENTRATÓW SPOŻYWCZYCH

nowa oferta
Rypin

Zakres obowiązków: Praca fizyczna. Noszenie, pakowanie, układanie na paletach (worki 25 kg.) Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) zawód - Operator urządzeń do produkcji koncentratów spożywczych uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Oczekiwania p...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYN z j. niemieckim, praca blisko granicy!

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Radomin

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat.Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląsk...

19.05.202419.05.2024

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH

Bielawki

Zakres obowiązków: obsługa urządzeń do produkcji napojów bezalkoholowych Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

15.05.202415.05.2024