Filtruj

Praca Operator Programista Maszyn Cnc - Miszewo

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR-PROGRAMISTA MASZYN CNC

nowa oferta
HANZATEC SP. Z O.O.HANZATEC SP. Z O.O.
Miszewo

Zakres obowiązków: Przygotowanie programów sterujących pracą maszyn CNC (obróbka tworzyw). Weryfikacja zleceń pod kątem wymagań technologicznych, możliwości wykonania zleceń i przewidywanych kosztów wytworzenia. Obsługa maszyn CNC 5-cio i 3-osiowych, wykonywanie detali na podstawie dokumentacji tech...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Programista CNC ZA GRANICA

ATN SERVICE APSATN SERVICE APS
Słupsk

ATN Service ApS jest wiodącą agencją pracy zlokalizowaną w Brande w Danii. Prowadzimy rekrutację dla wielu duńskich firm działających w sektorze stalowym. Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonych pracowników do dłuższej lub stałej współpracy na terenie Danii. Jesteś doświadc...

09.04.202409.04.2024

Operator CNC ZA GRANICA

Słupsk

10.03.202410.03.2024