Filtruj

Praca Operator Robota Spawalniczego - Pogorzela

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

AGRO-TOM TOMASZ KANIEWSKIAGRO-TOM TOMASZ KANIEWSKI
Pogorzela

Zakres obowiązków: Stały nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu spawania. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Znajomość spawalniczych systemów zrobotyzowanych. Dobra znajomość rysunku technicznego....

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator robota spawalniczego

AGRO-TOMAGRO-TOM
Pogorzela

Prężnie rozwijająca się na rynku Firma AGRO-TOM Tomasz Kaniewski przyjmie do pracy na stanowisko OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO Praca w systemie dwuzmianowym. OBOWIĄZKI: Prowadzenie prac spawalniczych zgodnie z dokumentacja techniczną, Stały nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu spawania. O...

25.01.202425.01.2024

STEEL RBB zatrudni pracowników (spawacz,operator,ślusarz,lakiernik)

STEEL RBB SP. Z O.O. SP. K.STEEL RBB SP. Z O.O. SP. K.
Jarocin

Nowoczesne Przedsiębiorstwo STEEL RBB Sp. z o.o. Sp. k. w Jarocinie w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osób na stanowiska: spawacz operator prasy krawędziowej operator lasera/plazmy/robota spawalniczego ślusarz pomocnik operatora lasera/plazmy/robota spawalniczego lakiernik przemysłowy...

22.12.202322.12.2023