Filtruj

Praca Operator Samochodowego - Mińsk Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

Operator Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT

nowa oferta
RECKITTRECKITT
Boża Wola

Twoje zadania: -Dostarczanie surowców i opakowań na linie produkcyjne oraz ich rozładunek -Ładowanie pojazdów samochodowych -Dokumentowanie operacji magazynowych -Zapewnianie sprawności technicznej obsługiwanych wózków widłowych (przegląd stanu technicznego, zgłaszanie usterek) Aplikuj, jeśli ...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych

nowa oferta
POLSCY INŻYNIEROWIE RAFAŁ JANOWSKIPOLSCY INŻYNIEROWIE RAFAŁ JANOWSKI
Otwock

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta obrabiarek CNC, do działu obrabiarek laserowych, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych Obowiązki Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw serwisowych obrabiarek ...

22.05.202422.05.2024

OPERATOR ŁADOWARKI/ MECHANIK (132 J)

PAZIO-BETON WALDEMAR PAZIOPAZIO-BETON WALDEMAR PAZIO
Wola Ducka

Zakres obowiązków: Załadunek kruszyw do produkcji, pomoc przy pracach naprawczych i konserwatorskich maszyn i samochodów, różne prace zlecone Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - T/L) umiejętność obsługi koparko-ładowarki umiejętność - Ś) 1. ŚLUSARSTWO umiejętność - znajomość ...

14.05.202414.05.2024