Filtruj

Praca Operator Samochodowego - Mińsk Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

Operator Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT

RECKITTRECKITT
Boża Wola

Twoje zadania: -Dostarczanie surowców i opakowań na linie produkcyjne oraz ich rozładunek -Ładowanie pojazdów samochodowych -Dokumentowanie operacji magazynowych -Zapewnianie sprawności technicznej obsługiwanych wózków widłowych (przegląd stanu technicznego, zgłaszanie usterek) Aplikuj, jeśli ...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ZATRUDNIĘ NA STANOWISKO ŚLUSARZ-MECHANIK

P.W. TAR-POL 05-300 TARGÓWKAP.W. TAR-POL 05-300 TARGÓWKA
Mińsk Mazowiecki

Zatrudnię na stanowisko - ślusarz-mechanik samochodowy. Doświadczenie minimum 3 lata.KIEROWCA SAM CIĘŻAROWEGO DO ZIMOWEGO UTRZYMANIA DRÓG.BRUKARZA.OPERATORA KOPARKI.Tel.539-628-559....

26.03.202426.03.2024

OPERATOR ŁADOWARKI/ MECHANIK (132 J)

PAZIO-BETON WALDEMAR PAZIOPAZIO-BETON WALDEMAR PAZIO
Wola Ducka

Zakres obowiązków: Załadunek kruszyw do produkcji, pomoc przy pracach naprawczych i konserwatorskich maszyn i samochodów, różne prace zlecone Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - T/L) umiejętność obsługi koparko-ładowarki umiejętność - Ś) 1. ŚLUSARSTWO umiejętność - znajomość ...

14.05.202414.05.2024