Filtruj

Praca Operator Samochodowego - Tychy

1-3 z 3 ofert pracy

Monter Paczkomatów

GPBSGPBS
Tychy

Dzień dobry. Jesteśmy liderem rynku usług montażu samoobsługowych maszyn paczkowych. Realizujemy proces rozstawień w całości od odbioru urządzeń z produkcji, po oddanie urządzenia do komercyjnego użytku. Odbiorcą naszych usług jest operator pierwszej i największej sieci paczkomatów w Polsce. W związ...

29.04.202429.04.2024
od 12000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

MŁODSZY OPERATOR PRODUKCJI

Chrzanów

Zakres obowiązków: Czynności pomocnicze na produkcji lamp/reflektorów samochodowych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe [Umiejętność 1] : sprawność fizyczna, zdolności manualne, wysoka kultura osobista, dobry wzrok...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Agent Nieruchomości - praca zdalna, konkurencyjny system prowizyjny

WOJCIECH DUTKA CONCRETNY N & HSWOJCIECH DUTKA CONCRETNY N & HS
Katowice

Opis Stanowiska: Szukamy ambitnego i zdolnego kandydata na stanowisko agenta nieruchomości, który będzie odpowiedzialny za pośrednictwo w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości. Poszukujemy osoby o silnych umiejętnościach komunikacyjnych, zdolnej do budowania relacji z klientami oraz posiadającej wi...

15.04.202415.04.2024