Filtruj

Praca Operator Sieci - Stargard

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Stargard

Numer oferty: StPr/24/0423Obowiązki:Prace ziemne,budowa sieci wodno - kanalizacyjnych praca w godzinach od 07:00 do 15:00 w okolicach miasta Stargard.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:uprawnienia na koparko - ładowarkęWykształcenie:podstawoweZawód:Operator koparko-ładowarkiPoz...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DOMINIK WŁODARCZYK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE, ROBOTY ZIEMNEDOMINIK WŁODARCZYK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE, ROBOTY ZIEMNE
Stargard

Zakres obowiązków: Prace ziemne,budowa sieci wodno - kanalizacyjnych praca w godzinach od 07:00 do 15:00 w okolicach miasta Stargard. Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Operator koparko-ładowarki staż pracy ogółem - lata: 2 mile widziany staż pracy,doświadczenie minimum 2 lata...