Filtruj

Praca Operator Sprzetu Ciezkiego - Olszowa

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA/OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO

ZZO OLSZOWA SP. Z O.O.ZZO OLSZOWA SP. Z O.O.
Olszowa

Zakres obowiązków: Transport odpadów, rozładunek kontenerów. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn budowlanych

nowa oferta
EKO-PROBUD SP. Z O.O.EKO-PROBUD SP. Z O.O.
Gogolin

Operator maszyn budowlanych od zaraz ( operator koparki, koparko-ładowarki , ładowarki , walca drogowego ) Operator maszyn budowlanych 3/02/2024 Obowiązki Wymagania Doświadczenie w pracy na maszynach budowlanych uprawnienia stosowne do sprzętu ciężkiego- koparki , lub koparko-ładowarki lub ładowarki...

27.06.202427.06.2024

Operator koparki MECALAC

MACIEJMACIEJ
Ozimek

Zakład Usług Hydrotechniczno-Melioracyjnych z Ozimka (woj. opolskie) zatrudni pracowników na stanowiska: operator koparki Mecalac Praca na budowach na terenie Polski. Obowiązki: Prace ziemne Obsługa koparki MECALAC Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu. Przestrzeganie zasad BHP ...

18.06.202418.06.2024
od 35 zł