Filtruj

Praca Operator Strugarki - Osie

1-2 z 2 ofert pracy

Zatrudnię na stanowisko stolarz

ZAKŁAD STOLARSKIZAKŁAD STOLARSKI
Osie

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy zatrudnimy do pracy pracowników produkcyjnych kobiety oraz mężczyzn na stanowisku stolarz w Zakładzie Stolarskim w miejscowości Osie. Oczekujemy kandydatów: operator piły, wielopiły, strugarki czterostronnej operator optymalizerki operator maszyn CNC praco...

05.08.202405.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR STRUGARKI

ZAKŁAD STOLARSKI MAREK MALINOWSKI, LESZEK MALINOWSKI SP. J.ZAKŁAD STOLARSKI MAREK MALINOWSKI, LESZEK MALINOWSKI SP. J.
Osie

Zakres obowiązków: OBSŁUGA, NADZÓR ORAZ UTRZYMANIE W NALEŻYTYM STANIE TECHNICZNYM STRUGARKĘ, RĘCZNA SEGREGACJA MATERIAŁU. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - obsługa maszyn stolarskich umiejętność - doświadczenie w pracy w zespole umiejętność - sprawność fizyczna ...

16.07.202416.07.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0201 s