Filtruj

Praca Operator Suwnicy - Drezdenko

Operator urządzeń odlewniczych- operator pieca indukcyjnego.

GRUPA CONTRAINGRUPA CONTRAIN
Drezdenko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa suwnicy kierowanie kadzią podczas wlewania żeliwa przygotowanie materiałów do obróbki chemicznej (obróbka ciekłego żeliwa) wymiana kadzi i wanny transport materiałów i urządzeń odlewniczych suwnicą wkładanie rdzeni do maskownicy zgodnie z założeniami planu produkcji rapor...

23.06.202423.06.2024

Oferty pracy Meprozet - Drezdenko

ODDZ.MEPROZET -ODDZ.MEPROZET -
Drezdenko

ZREMB-Gorzów sp. z o.o. Oddział MEPROZET-DREZDENKO poszukuje pracowników na stanowiska: OPERATOR PRZECINARKI CNC Miejsce pracy: Drezdenko Region: lubuskie ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa przecinarki CNC. WYMAGANIA: - zaangażowanie, sumienność i kultura osobista, - doświadczenie w obsłudze przec...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukujemy osób, które są zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku operatora

Drezdenko

09.06.202409.06.2024