Filtruj

Praca Operator Suwnicy - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

Operator suwnicy/produkcja

JOBZONE NORGE ASJOBZONE NORGE AS
Legnica

W Jobzone Norge AS posiadamy wizję bycia najlepszym pracodawcą w naszej branży w Norwegii. Oferujemy naszym pracownikom stałą umowę o pracę, konkurencyjne oraz uczciwe wynagrodzenie. W Jobzone Norge AS otrzymujesz stałą osobę kontaktową, która wspiera oraz doradza Ci na każdym etapie zatrudnienia. W...

12.05.202412.05.2024

OPERATOR SUWNIC

WYTWÓRNIA BETONÓW PREFABRYKOWANYCH PREDOM S. A.WYTWÓRNIA BETONÓW PREFABRYKOWANYCH PREDOM S. A.
Lubin

Zakres obowiązków: obsługa suwnicy pomostowej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wymagane uprawnienia do obsługi suwnic...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ZUW URBEX SP. Z O.O.ZUW URBEX SP. Z O.O.
Lubin

Zakres obowiązków: obsługa suwnicy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 wymagane uprawnienia do obsługi suwnic z kabiny i z poziomu roboczego, suwnice specjalne, min. 1 rok doświadczenia...

08.05.202408.05.2024