Filtruj

Praca Operator Suwnicy - Lubin

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR SUWNIC

WYTWÓRNIA BETONÓW PREFABRYKOWANYCH PREDOM S. A.WYTWÓRNIA BETONÓW PREFABRYKOWANYCH PREDOM S. A.
Lubin

Zakres obowiązków: obsługa suwnicy pomostowej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wymagane uprawnienia do obsługi suwnic...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ZUW URBEX SP. Z O.O.ZUW URBEX SP. Z O.O.
Lubin

Zakres obowiązków: obsługa suwnicy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 wymagane uprawnienia do obsługi suwnic z kabiny i z poziomu roboczego, suwnice specjalne, min. 1 rok doświadczenia...

08.05.202408.05.2024

Operator Suwnic

nowa oferta
AM SERWISAM SERWIS
Polkowice

Operator Suwnic Zakres podstawowych obowiązków: umiejętność obsługi suwnic i żurawi warsztatowych stosowanie przepisów BHP obowiązujących na terenie zakładu. Główne wymagania stawiane kandydatom: Uprawnienia UDT do obsługi suwnic IS - suwnice ,wciągniki i wciągarki obsługiwane z poziomu robocz...

16.05.202416.05.2024
od 32 zł