Filtruj

Praca Operator Sztancy

Wynagrodzenie

Pracownik Drukarni / Operator Maszyn (drukarnia) II od zaraz

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Nowy Konik

ZADANIA: konfiguracja maszyn, ustawianie parametrów realizacja procesu produkcyjnego zgodnie ze specyfikacją produktową kontrola jakości i standardów produktów monitorowanie i dbałość o stan techniczny maszyn CZEGO OCZEKUJEMY: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze produkcji doświad...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kowale

OPERATOR MASZYN

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Lublin

Zakres obowiązków: obsługa maszyn drukarskich (sztanca, falcerka, sklejarka, drukarka fleksograficzna) ustawienia druku komputerowego ustawianie parametrów maszyny załadunek produktu do maszyny dbanie o ciągłość pracy drukarni oraz kontrola pracy maszyn i urządzeń Wymagania: wykształcenie - zas...

07.05.202407.05.2024