Filtruj

Praca Operator Traka

Wynagrodzenie
Operator Traka - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

Operator traka taśmowego

nowa oferta
DRAWEX SP. Z O.O. SP. K.DRAWEX SP. Z O.O. SP. K.
Sienica

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko: OPERATOR TRAKA TAŚMOWEGO Wood-Mizer Wymagania: chęć do pracy i zdobywania nowej wiedzy, umiejętność szybkiego uczenia się, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widzia...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR TRAKA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Morąg

Numer oferty: StPr/24/0771Obowiązki:cięcie drewnaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:umiejętność obsługi traka (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: Aleja Wojska Polskiego 37, 14-300 Morąg, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa ...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE GODIKA MAŁGORZATA WĄSAKPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE GODIKA MAŁGORZATA WĄSAK
Morąg

Zakres obowiązków: cięcie drewna Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - umiejętność obsługi traka staż pracy ogółem - lata: 1...