Filtruj

Praca Operator Transportu - Ziębice

1-2 z 2 ofert pracy

Operator maszyn produkcyjnych | Transport pracowniczy | Premia

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Ziębice

Twój zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych Tworzenie dokumentacji produkcyjnej Dbanie o przestrzeganie zasad BHP Nasze wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Podstawowa umiejętność obsługi komputera Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym To oferujemy...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózka widłowego UDT

nowa oferta
L.M. GROUP POLANDL.M. GROUP POLAND
Stogi

Operator wózka widłowego UDT Poszukujemy operatorów wózków widłowych z UDT IWJO. Praca na nowoczesnym magazynie logistycznym w firmie międzynarodowej, która specjalizuje się w transporcie międzynarodowym ładunków skonteneryzowanych. Operator wózka widłowego UDT Numer referencyjny: Agencja zatrudnien...

18.05.202418.05.2024