Filtruj

Praca Operator Urzadzen - Cieszyn

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR URZĄDZEŃ DO NATRYSKOWEGO NAKŁADANIA POWŁOK

Cieszyn

Zakres obowiązków: obsługa urządzenia do nakładania powłok Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Oferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Cieszynie....

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator produkcji dla panów i pań - CZESKI CIESZYN

COMAC JOBS S.R.O.COMAC JOBS S.R.O.
Cieszyn

Oferujemy pracę w dziale lakierni i pakowania dla mężczyzn i kobiet Jeśli szukasz pracy z wolnymi weekendami to oferta idealna dla Ciebie! Nie masz jeszcze doświadczenia w produkcji lub jest to Twoja pierwsza praca? Wszystkiego Cię nauczymy System pracy: od poniedziałku do piątku w trzech zmiana...

27.05.202427.05.2024
od 4500 zł

Monter

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW ANNA CICHOCKAREKRUTACJA PRACOWNIKÓW ANNA CICHOCKA
Istebna

Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem stalowych zbiorników na wodę.Montaże prowadzimy w Polsce i na terenie całej Europy.Stanowisko: MonterDodatkowe benefity: kursy (ustawianie rusztowań, spawanie, operator urządzeń bud. itp)Twój zakres obowiązków Montaż zbiorników Prace fizyczne przy montażu...

01.06.202401.06.2024