Filtruj

Praca Operator Urzadzen - Krzyżowa

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ

nowa oferta
Krzyżowa

Zakres obowiązków: obsługa urządzeń do produkcji biomasy, obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej, Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat. B...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Maszyn i Urządzeń

nowa oferta
PLP POLAND (BELOS) S. A.PLP POLAND (BELOS) S. A.
Żywiec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa maszyn i urządzeń na oddziałach produkcyjnych realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z przygotowanym rysunkiem technicznym oraz technologią sprawdzanie wymiarów wykonywanych elementów (samokontrola), reagowanie na odchyłki wymiarowe niezgodne z dokumentacją techniczną, mon...

22.05.202422.05.2024

Monter

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW ANNA CICHOCKAREKRUTACJA PRACOWNIKÓW ANNA CICHOCKA
Żywiec

Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem stalowych zbiorników na wodę.Montaże prowadzimy w Polsce i na terenie całej Europy.Stanowisko: MonterDodatkowe benefity: kursy (ustawianie rusztowań, spawanie, operator urządzeń bud. itp)Twój zakres obowiązków Montaż zbiorników Prace fizyczne przy montażu...

17.05.202417.05.2024