Filtruj

Praca Operator Wezla Betoniarskiego - Świdry

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR WĘZŁA BETONIARSKIEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Świdry

Numer oferty: StPr/24/0206Obowiązki:obsługa węzła betoniarskiego, produkcja masy betonowej, dbanie o stanowisko pracy, bieżące naprawy węzła betoniarskiegoWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:wykształcenie min. zawodowe, osoby chętne do pracy do przyucze...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ZAKŁAD ROBÓT BRUKARSKICH POLBRUK WALDEMAR KIRYŁOZAKŁAD ROBÓT BRUKARSKICH POLBRUK WALDEMAR KIRYŁO
Świdry

Zakres obowiązków: obsługa węzła betoniarskiego, produkcja masy betonowej, dbanie o stanowisko pracy, bieżące naprawy węzła betoniarskiego Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie min. zawodowe, osoby chętne do pracy do przyuczenia...

09.04.202409.04.2024