Filtruj

Praca Operator Wezla Betoniarskiego - Szczecin

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR MASZYN DROGOWYCH

P.H.U. TEGES ZENON KARCZMARCZYKP.H.U. TEGES ZENON KARCZMARCZYK
Szczecin

Zakres obowiązków: - praca przy węźle betoniarskim, - zasypywanie taśmy odpowiednim kruszywem, - podgarnianie, sporadycznie załadunek samochodowe Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne umiejętność - OPERATOR ŁADOWARKI JEDNONACZYNIOWEJ umiejętność - ZDOLNOŚCI MANUALNE umiejętność - DOŚWIADCZENIE ZAW...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię operatora węzła betoniarskiego

SPEC-BET BETON S.C.SPEC-BET BETON S.C.
Gryfino

OBOWIĄZKI:Produkcja mieszanki betonowejObsługa ładowarkiObsługa programów produkcyjnychNadzór nad dokumentacją dostawInwentaryzacja surowcówPrzestrzeganie zasad BHPŚcisła współpraca z Działem JakościUtrzymywanie porządku na miejscu pracyWYMAGANIA:Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczneUmiejętn...

19.04.202419.04.2024