Filtruj

Praca Operator Wezla - Lublin

1-2 z 2 ofert pracy

Operator spycharki / Operator równiarki - S19 Lublin – Lubartów

MOTA- ENGIL CENTRAL EUROPE S. A.MOTA- ENGIL CENTRAL EUROPE S. A.
Lublin

Firma Mota-Engil Central Europe poszukuje osób na stanowisko operator spycharki/równiarki, w województwie lubelskim. Lokalizacja: Budowa drogi ekspresowej S19 Lublin – Lubartów od węzła Lubartów Północ (wraz z węzłem) do węzła Lublin Rudnik (bez węzła) Oferujemy · Stabilną pracę w firmie o ugrunt...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózka widłowego " PERŁA-Browary Lubelskie S.A."

PERŁA-BROWARY LUBELSKIE S. A.PERŁA-BROWARY LUBELSKIE S. A.
Lublin

Opis stanowiska: Obsługa wózka widłowego Sprawne i szybkie przyjmowanie towarów z działu produkcji Obsługa klientów polegająca na bezomyłkowym i szybkim wydawaniu towarów z magazynu Prowadzenie dokumentacji związanej z użytkowaniem sprzętu magazynowego Nasze oczekiwania: Uprawnienia na wózki w...

17.05.202417.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0287 s