Filtruj

Praca Operator Wezla - Wrocław

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik produkcji - Wrocław

DYCKERHOFF POLSKA SP. Z O.O.DYCKERHOFF POLSKA SP. Z O.O.
Wrocław

Dyckerhoff Polska poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik produkcji miejsce pracy: Wrocław, ul. Krzemieniecka 114 Główne obowiązki: Produkcja mieszanki betonowej; Obsługa programów produkcyjnych; Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz nadzór nad ich stanem; Zapewnienie terminowej prod...

27.04.202427.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Węzła Betoniarskiego (Prefabrykacja) - PRACA

nowa oferta
WPBM MÓJ DOM S. A.WPBM MÓJ DOM S. A.
Źródła

Twój zakres obowiązków: · produkcja betonu zgodnie z panującymi receptami, normami i wymaganiami technicznymi, · kontrola, ocena, analiza i raportowanie parametrów mieszanki betonowej, · koordynowanie dostaw surowców oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji, · kontrola jakości surowców, współpraca...

06.05.202406.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0306 s