Filtruj

Praca Operator Wozka Jezdniowego - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR MASZYN DO CIĘCIA I PROFILOWANIA BLACH

POLSTAL W.DUDEK SP. Z O.O.POLSTAL W.DUDEK SP. Z O.O.
Zamość

Zakres obowiązków: Obsługiwanie maszyn produkcyjnych, zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów, dbanie o czystość stanowiska pracy, zajmowanie się konserwacją urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawo...

10.09.202410.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER

SOTKA SP. Z O.O.SOTKA SP. Z O.O.
Zamość

Zakres obowiązków: Kompletacja zamówień, prace inwentaryzacyjne, przyjmowanie i wydawanie towarów, kontrola jakościowa i ilościowa towarów, koordynacja pracy w magazynie, obsługa wózków widłowych, prace porządkowe Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Obsługa wózków jezd...

02.09.202402.09.2024

MAGAZYNIER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/2145Obowiązki:Kompletacja zamówień, prace inwentaryzacyjne, przyjmowanie i wydawanie towarów, kontrola jakościowa i ilościowa towarów, koordynacja pracy w magazynie, obsługa wózków widłowych, prace porządkoweWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Obsługa wózk...