Filtruj

Praca Operator Wozka Widlowego - Grąbiec

1-3 z 3 ofert pracy

Operator wózka widłowego

PIAST CARGO TRANSPORT SP. Z O.O.PIAST CARGO TRANSPORT SP. Z O.O.
Grabica

W związku z dynamicznym rozwojem firma Piast Cargo Transport Sp. z o.o. poszukuje Operatorów wózków widłowych (jezdniowych lub wysokiego składu) do oddziału w Grabicy - okolice Piotrkowa Trybunalskiego. Idealnego kandydata/-kę cechuje: uprawnienia UDT do obsługi wózków; gotowość do pracy w system...

15.06.202315.06.2023
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator linii produkcyjnej/ Magazynier z UDT - transport do pracy!

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Drobin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola jakości gotowych wyrobów Ścisła współpraca z działem magazynowania Proste prace produkcyjne Obsługa wózka widłowego CZEGO OCZEKUJEMY? Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym Wykształcenia min. zawodowe Pierwszego doświadczenia w obsłu...

04.05.202404.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Operator maszyny pakującej / magazynier

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AGA ANNA GAŁKAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AGA ANNA GAŁKA
Raczyny

Przedsiębiorstwo Handlowe AGA Anna Gałka - firma z branży rolniczej, zatrudni do oddziału w m. Raczyny pracownika na stanowisko operatora maszyny pakującej / magazyniera. Obowiązki pracownika: - obsługa maszyny pakującej (bigbagi i worki 25 kg) - zapewnienie wysokiej jakości produktu zgodnie z wy...